Back to top

27.04.2014 at 6 PM- Photos & stories: 4 year journey 'By bicycle from Poland to the end of Africa across unknown'

1 post / 0 new
Membro WS Foto de Membro WS
27.04.2014 at 6 PM- Photos & stories: 4 year journey 'By bicycle from Poland to the end of Africa across unknown'

Zapraszamy was na 20 edycję poznańskiej Kuchni Społecznej!
Tym razem, jako, że wiosna zawitała już do Poznania posłuchamy o jednej wielkiej podróży i to w dodatku rowerem:)

"Rowerem z Polski na koniec Afryki przez nieznane"

Łukasz – weganin i podróżnik. Zabiera ze sobą rower i jeździ, zwiedzając nowe miejsca, obserwując, spotykając i zatrzymując się u różnych, miejscowych ludzi. Na kwietniowej Kuchni Społecznej opowie nam między innymi o swojej ostatniej- prawie czerto-letniej podróży z Polski do RPA przez Europę, Turcję, Bliski Wschód i całą Afrykę.

I Poruszamy żołądki: Zaczynamy od jedzenia, przynosisz potrawę*/płacisz 15zł - i jesz, smakujesz, próbujesz do woli. Ilość i jakość potraw zależy od wszystkich uczestników!

II Poruszamy myśli: Z pełnymi brzuchami dotykamy tematów, które nas dotykają, pokazujemy alternatywy, drażnimy, przełamujemy tabu.

Wstęp: 15 zł lub wegańska potrawa. Napoje, w tym opcje z mlekiem sojowym, do kupienia przy barze. Weź ze sobą talerz i sztućce – im mniej plastiku tym lepiej!

*Uwaga! Prosimy, żeby były to wyłącznie posiłki nie zawierające mięsa (w tym ryb) ani żadnych składników odzwierzęcych tj. mleka i jego przetworów, niektórych margaryn (zawierają tłuszcze zwierzęce), jajek, miodu, żelatyny, lecytyny i laktozy. (Inspiracji szukaj np. na stronie
http://www.puszka.pl/).
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

https://www.facebook.com/events/1438827266355986/?context=create&source=49